Detoxikační svíce

 

Již staří Keltové a Slované používali svinutou hořící kůru stromů, listy léčivých bylin a další materiály pro vytahování zánětů a bolestí. V novější úpravě se k tomuto účelu používají ušní nebo tělové léčebné svíce.

 

Co to je tělová léčebná svíce?
Je to dutá trubička ručně vyráběná z lněného plátna napuštěná včelím voskem (při alergii parafínem), kurkumou a možno dle indikace vonnými oleji. Nejlepších léčebných výsledků je dosaženo, pokud svíce vyrábí přírodní léčitel, který také nabije svíce energií. Je to čistě přírodní výrobek sloužící k detoxikaci organizmu a urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni.

 

Jak tělová svíce funguje?
Po zapálení se svíce naplní kouřem a vytvoří se podtlak - komínový efekt. Tato energie napomáhá dostat se negativním energiím z organismu na povrch, působením tepla se rozpouští v těle nahromaděné nečistoty které díky podtlaku se vytáhnou přes kůži ven a zůstanou na stěně svíčky. Přes rozšířené póry kůže se do těchto míst dostanou výtažky účinných látek a uvolňují se energetické bloky. Tím se spustí proces samoléčení organismu a proudění energie i do míst blokádou dosud oslabených. Po skončení aplikace celý proces dobíhá ještě určitou dobu, úměrně hloubce procesu nastalých změn, trvající řádově dny až týdny.

 

Na co je vhodné tělovou svíci použít?

Uvolnění stresu a únavy, zlepšení stavů deprese a podráždění, zmírnění zánětlivých procesů a jejich pozůstatků chronického charakteru, detoxikace organismu, čištění lymfatického systému, začínající nachlazení, rýma, zánět čelních dutin, zlepšení zažívání (pozor nezaměnit s akutní bolestí, kdy je třeba vyhledat lékaře), gynekologické problémy, zánět močového měchýře, alergie, ekzémy, uklidnění bolestí páteře a kloubů...

 

Četnost použití?

  • preventivně jedna svíce jednou týdně
  • očistný proces (detoxikace organismu), jedna svíce obden 5 - 7 krát, pak minimálně týden pauza

Anketa

Preferuji sportovní aktivity:

posilování 45 10%
běh 50 11%
gaučing 35 8%

Celkový počet hlasů: 448

">

Zumba, Pilátes - Core a Zumba pro děti Hradec Králové